Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Przelewy wannowe

Nowe produkty

Przelewy wannowe 

Podkategorie

 • Drenaż Follow me

  Drenaż follow me- idealne rozwiązanie, pozwalające na uniknięcie wilgoci i pleśni pod zabudowaną wanną!

  Dzięki zastosowaniu elastycznego wężyka, nadmiar wody po użyciu słuchawki, odprowadzany jest wprost do odpływu i kanalizacji.

  Kompletny system odprowadzania wody składa się z:

  • wąż drenażowy Follow me
  • przelew wannowy kod D6- do dokupienia oddzielnie
  • słuchawka natryskowa- do dokupienia oddzielnie

  Idealne rozwiązanie, aby móc cieszyć się z korzystania z wanny bez obawy pojawienia się przykrego zapachu w łazience, lub wilgoci i pleśni!

  Produkty Follow Me dostępne są w 3 kolorach i do wyboru z 3 rodzajami rozet.

 • Przelewy i akcesoria

Przelewy wannowe to nieodzowny element montażu każdej wanny. Posiadają one zarówno sam przelew jak i syfon.

Dobrym rozwiązaniem na zaoszczędzenie miejsca nad naszą wanną jest montaż przelewu z napełnianiem- dzięki temu unikamy montażu baterii wannowej, co szczególnie spodoba się posiadaczom dzieci- unikamy wówczas ryzyka zarówno uszkodzenia samej baterii, jak i uderzenia się w trakcie kąpieli.

Ciekawym rozwiązaniem jest również zamontowanie drenażu Follow Me- wówczas mamy pewność, że pod naszą wanną nie pojawi się wilgoć i pleśń.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różne rozwiązania: syfony z przelewem, przelewy do wanien wolnostojących, z róznymi rodzajami korków jak i sam drenaż podwannowy.

Zapraszamy do zakupów!