Prestige Line

Prestige Line 

Umywalka to centralne miejsce w każdej łazience. Dzisiejszy, bardzo modny, nowoczesny i minimalistyczny trend projektowania łazienek doskonale wyczuwają włoscy projektanci armatury sanitarnej. Efektem tego jest linia produktów Prestige - cała plejada baterii o kształtach rodem z XXI wieku czasem wzbogacona dodatkowymi, futurystycznymi elementami.

Nowoczesne baterie umywalkowe

W naszej nowoczesnej łazience do umywalki polecamy wybrać w baterię z korkiem kilk klak z serii Shine model 46309 lub wersję bez korka jak Blitz 141320. Jeżeli w projekcie mamy wariant z wysoko umiejscowionym kranem - wybór jest bardzo duży - świetną decyzją będzie modernistyczna, umywalkowa bateria wysoka ICEBERG.

Baterie bidetowe

Wyposażenie bidetu w stylu modern jest dostępne w bardzo szerokim wachlarzu kształtów i rozwiązań. Techniczne można wyróżnić model baterii bidetowej z korkiem np. Blitz 141359, bez korka (Blitz 141380) i korkiem na cięgno np. model Blitz 141360. Niemal w każdej serii znajdziecie Państwo pełny wybór.

Baterie ścienne

Znakomitym rozwiązanie do minimalistycznej łazienki jest schowanie całego mechanizmu z głowicą w ścianie i pozostawienie widocznej tylko wylewki czyli bateria ścienna. Oferujemy wybór co najmniej kilkunastu rozwiązań, niektóre sprowadzamy na indywidualne zamówienia.

Baterie prysznicowe i wannowe

Oferujemy zarówno nowoczesne włoskie baterie wannowe solo jak i komplety wraz ze słuchawką. Warte polecenia są niezwykłe kształty baterii wannowej Flue będącej udanym połączeniem tradycyjnej oraz kaskadowej wylewki.

Baterie wolnostojące

Baterie wannowe wolnostojące są bardzo wyszukaną i elegancką opcją idącą w komplecie z piękną wanną solo. W sklepie Madix można dobrać idealny model baterii stojącej - który będzie doskonałe uzupełniał design wymarzonej łazienki.