Retro Line

Retro Line 

Baterie w stylu retro - wiecznie młoda klasyka

Łazienka w stylu retro to komfort, elegancja ale często także przepych. Bateria, niby tak prosty element ale jak mocno potrafi zmienić wystrój łazienki. Przy aranżacji łazienki retro nie możemy wprowadzać prostych, szablonowych rozwiązań  - zasada dotyczy także baterii. Szyku nada tylko połączenie szlachetnych materiałów z wyjątkową formą. Muszą się one cechować solidnością wykonania, niepowtarzalnym wyglądem i finezją kształtów.

Znajdziecie Państwo u nas baterie umywalkowe, wannowe, bidetowe, prysznicowe, retro zestawy prysznicowo-wannowe oraz  kolumnyBaterie retro w ofercie firmy Madix są tylko od włoskich producentów : Gaboli Luigi, Eurorama, Fiore  oraz w kilku kolorach jak chrom, stare złoto, połączenie chromu i złota oraz bardzo eleganckiego złota. Dla bardzo wymagających klientów mamy w ofercie kilka serii baterii z kryształem Swarovsky.

Niezwykle ważnym elementem w aranżacji łazienki retro są akcesoria oraz dodatki łazienkowe. W ten styl idealnie wkomponują się mosiężne dodatki od włoskiego producenta Bagno Aassociati z elementem ceramiki, szkła oraz kryształami Swarovskiego. Efekt końcowy z pewnością Państwa zaskoczy.