Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Drenaż podwannowy FOLLOW ME

Ostatnio przeglądane

SILFRA FOLLOW ME słuchawka natryskowa + zestaw follow me + przelew wannowy z wypływem kaskadowym i korkiem click-clack MX4

  • Podkategorie: Syfony
  • Seria: Drenaż Follow me

Cena brutto: 1 248 zł

kurierzy
od 18,00 zł

- +

dostępny w magazynie

  • chrom chrom
Większe zamówienie? Zapytaj o indywidualną wycenę!

Producent

Numer katalogowy

MX4

Pomocne

Gwarancja

5 lat

SILFRA FOLLOW ME słuchawka natryskowa + zestaw follow me + przelew wannowy z wypływem kaskadowym MX4

Rozeta- płaska

System drenażowy do wanien, pozwalający na odprowadzenie pozostałej w słuchawce i wężu prysznicowym wody bezpośrednio do syfonu a stamtąd do kanalizacji.

Przy całkowicie zabudowanych wannach (np. płytkami), ogranicza tworzenie się pod wanną wilgoci, a w konsekwencji uniemożliwia tworzenie się pleśni.

Wąż drenażowy stosowany jest do przy zamontowanych bateriach wannowych wielootworowych ( dostępne na rynku są głównie trzy, cztero lub pięciootworowe, montowane bezpośrednio na wannie lub na półce między wanną a ścianą, lub przy rozwiązaniu napełniania wanny przez przelew wannowy („syfon”).

System FOLLOW ME dostępny jest w trzech modelach (wykończone rozetą w kształcie stożka, płaską lub kwadratową), oraz w trzech wersjach kolorystycznych bez względu na wybrany kształt rozety (chrom błyszczący, czarny matowy i biały matowy).

Opis działania systemu:

Nadmiar wody, który pozostaje po np. prysznicu w wężu prysznicowym i słuchawce (nadmiar pozostaje zawsze z uwagi na ciśnienie w instalacji i brak możliwości powrotu wody do instalacji), poprzez drenaż zostaje odprowadzony rurką bezpośrednio do syfonu, a stamtąd do kanalizacji). Takie rozwiązanie chroni przed gromadzeniem się w wężu wody oraz na nim tzw. „rosy”, a więc w późniejszym czasie pleśni pod wanną. Zapobiega również szkodom w przypadku np. przerwania węża pod wanną i zalaniu mieszkania i sąsiadów. Jest to dużo korzystniejsze rozwiązanie niż zastosowany u niektórych producentów baterii specjalny zbiornik, którego koszt to zwykle równowartość baterii. Zastosowana w wężu sprężyna ze stali nierdzewnej ułatwia automatyczny powrót węża do gniazda słuchawki (otworu).

System nie wymaga zamontowania baterii wannowej- napełnianie odbywa się wówczas przez słuchawkę lub przez przelew wannowy.

Kompletny zestaw FOLLOW ME składa się z:

  • wąż drenażowy Follow me (PD 466, PD 467, PD 468)
  • przelew wannowy (kod D6)- do dokupienia oddzielnie
  • słuchawka natryskowa- do dokupienia oddzielnie

 

 

12

34

Masz pytania odnośnie tego systemu? A może interesuje Cię zakup większej ilości z dodatkowym rabatem?

Skorzystaj z poniższego formularza!


Masz pytania dotyczące produktu? Wypełnij poniższy formularz.Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.

6 innych produków w tej kategorii: