Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Marki Jest 14 marek

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • Bagno Associati

  Bagno&Associati produkuje mosiężne akcesoria łazienkowe od 1989r. Celem firmy jest oferowanie kompletnych rozwiązań zgodnych z pojawiającymi się trendami, ale jednocześnie zdolnych uczynić łazienkę funkcjonalną i praktyczną. Firma, która jest częścią rynku włoskiego i międzynarodowego, zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, zaangażowanych w ciągłe poszukiwanie równowagi między klientem, rynkiem i produkcją.

 • Eurorama

  Firma Rubinetterie Eurorama została założona w 1972 r. W Piemoncie w Quaronie (VC) w przemysłowej dzielnicy Valsesa- armatury sanitarnej. W wyniku działania niezwykle zorientowanego na technologię przemysłową założyciela: Rino Frigioliniego, z pomocą jego synów Mauro i Gabrielli, firma szybko stała się jednym z symboli  jakości, docenianą przede wszystkim na rynkach szczególnie zorientowanych na ten ważny aspekt. Z biegiem lat Rubinetterie Eurorama stała się coraz większym punktem odniesienia dla swoich klientów. W 1973r rynek niemiecki stał się ich pierwszym rynkiem zbytu. Po rozbudowie pierwszej fabryki, w 1976 roku rozpoczęto współpracę technologiczną z niektórymi międzynarodowymi korporacjami, z których niektóre nadal są ich kontrahentami. W 1990 r. konieczna była dalsza rozbudowa zakładu, natomiast w 1994 r. zainaugurowano nową jednostkę produkcyjną, sąsiadującą z fabryką nr 1 do specyficznej produkcji wkładów ceramicznych. Rok 2000 został zainaugurowany w strefie przemysłowej Varallo Sesia, w wiosce Roccapietra, w fabryce nr 3 o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych, od tego czasu ten obiekt stał się również siedzibą firmy. Od 2005 r., oprócz ekspansji w Europie, Eurorama weszła na rynki Bliskiego Wschodu i Azji, aby zademonstrować docenianą oryginalną włoską jakość; w 2007 r. po dekadzie inwestycji, rynek włoski stał się także rynkiem głównym, osiągając pierwszą pozycję pod względem obrotu obszarowego. Misja Rubinetterie Eurorama S.p.A. ma rozpowszechniać kreatywną koncepcję estetyczną włoskiego stylu na całym świecie poprzez kolekcje ekskluzywnych produktów do wyposażenia łazienek i kuchni. Awangardowa technika połączona z włoską kreatywnością i „savoir faire” pozwoliła nam opracować innowacyjne produkty, takie jak TECNOBOX, LOGICO, UNIBOX, wszystkie wielofunkcyjne systemy podtynkowe, które sprzyjają szybkiej instalacji, ale także elastyczności w wymianie części, a z czasem produkty natynkowe.

  Nasza firma oferuje się na rynku jako innowacyjne narzędzie do skoordynowanego projektowania i jest dystrybuowana na całym świecie tylko przez najlepsze salony w tym sektorze w 30 krajach na całym świecie i gwarantuje swoją jakość poprzez najważniejsze międzynarodowe aprobaty, a także posiada certyfikat EN ISO 9001. Jesteśmy coraz bardziej przekonani, że produkcja jest przede wszystkim satysfakcjonująca dla naszego klienta poprzez oferowanie produktu o dużym sukcesie

  <iframe src="http://www.youtube.com/embed/NjgtWW64WKc" width="200" height="200"></iframe>

 • Fiore

  Fiore Rubinetterie to włoski producent armatury łazienkowej od 1965 roku.

  Fiore jest dobrze znaną i szanowaną marką zarówno przez odbiorców biznesowych, jak i przez klientów detalicznych zarówno we Włoszech jak i na całym świecie.

  Fabryka od lat mocno stawia na kompetencje osób pracujących w firmie, oraz realizuje duże inwestycje na przestrzeni lat.

  Produkcja armatury Fiore rozpoczyna się od projektu, zgodnie z życzeniami klientów, trendami rynkowymi i chęcią innowacji, poprzez kompetencje i badania na etapie projektowania i tworzenia. Centrum badawczo-projektowe Fiore zajmuje się ciągłym eksperymentowaniem i technologią, w całkowitej otwartości na wszelkie nowości branżowe dotyczące systemów przetwarzania, wykończeń, optymalizacji zasobów i trendów projektowych.

   Jakość produktów i najwyższa dbałość o życzenia klientów, a także możliwość zaspokojenia ich potrzeb w jak najkrótszym czasie to główne punkty filozofii biznesowej Fiore i jej ciągłych sukcesów.

   

 • Gaboli Luigi

  GABOLI 7 LUIGI to włoska firma rodzinna założona w 1957 r. przez założyciela Luigiego w regionie Cusio w Piemoncie.

  Rubinetteria Gaboli Luigi, prowadzona jest obecnie przez synów Susannę, Claudio i Gian Paolo, i z pasją kontynuuje produkcję baterii do łazienki i kuchni.

  Wykorzystanie certyfikowanych surowców, kontrola każdej fazy cyklu produkcyjnego oraz szczególna dbałość o efekt końcowy, stanowią podstawę do zapewnienia naszym klientom prawdziwego produktu MADE IN ITALY, o doskonałym stosunku jakości do ceny. Rezultaty uzyskane w ostatnich latach doprowadziły do ​​powstania kilku nowoczesnych i eleganckich linii, gwarantujących wysoki poziom jakości i satysfakcjonujących nie tylko rynek wewnętrzny, ale także międzynarodowy.

  Nasze stałe zaangażowanie w oferowanie szeregu baterii produkowanych we Włoszech, gwarantujących klientom INNOWACJĘ, PROJEKT, JAKOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO, jest główną cechą baterii Gaboli Luigi.

 • La Torre

  DLACZEGO LA TORRE
  √ Niezawodność: od 1960 roku
  √ 100% Made in Italy
  √ Jakość potwierdzona międzynarodowym standardem
  √ Pełny kontrolowany proces produkcji
  √ Włoski kontakt w osobistej relacji
  √ Piękny i możliwy: doskonały stosunek jakości do ceny

 • Silfra

  Pasja i zaangażowanie kierują nami od 1949 roku: od tego czasu wiele się zmieniło, a mała lokalna rzeczywistość stała się uznaną międzynarodową grupą.

  W 2006 roku otwarcie nowego zakładu produkcyjnego o powierzchni ponad 8000 metrów kwadratowych oznacza wzrost firmy; nowoczesny zakład produkcyjny, w którym dział technologiczny zajmujący się formowaniem tworzyw sztucznych.

  W lipcu 2017 r kolejnym plusem marki SILFRA jest wejście do grupy CALEFFI Spa, która nadal wierzy w wartość innowacji, stale inwestując w badania i rozwój technologiczny, a także w ewolucję estetyczną produktu.

 • Solmet

  Od momentu powstania SOLMET specjalizuje się w obróbce metalu w różnych wykończeniach i projektach, produkując meble i wyposażenie domu.

  Więcej… SOLMET przez lata osiągnął szczyt w ekskluzywności i projektowaniu swoich produktów: łóżek, stolików do kawy, akcesoriów łazienkowych i mebli.

  Ten styl wciąż charakteryzuje się produkcją „made in Italy”.

 • Sphera

  Sphera jest dziś wloską rzeczywistością, która może zaoferować pełną gamę akcesoriów do baterii.
  Filozofia firmy, charakteryzująca się codziennym zaangażowaniem w pracę, stałym zaangażowaniem i dynamizmem, pozwoliła nam osiągnąć ważne cele.
  W krótkim czasie staliśmy się punktem odniesienia w naszym sektorze, dzięki możliwości globalnego reagowania na potrzeby małych i dużych firm zarówno we Włoszech, jak i za granicą.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów