Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Marki Jest 17 marek

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 • Bagno Associati

  Bagno&Associati produkuje mosiężne akcesoria łazienkowe od 1989r. Celem firmy jest oferowanie kompletnych rozwiązań zgodnych z pojawiającymi się trendami, ale jednocześnie zdolnych uczynić łazienkę funkcjonalną i praktyczną. Firma, która jest częścią rynku włoskiego i międzynarodowego, zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, zaangażowanych w ciągłe poszukiwanie równowagi między klientem, rynkiem i produkcją.

 • Eurorama/Silfra

  0 produkty/ów

 • Gaboli Luigi

  Założona w 1957 roku przez założyciela Luigiego, w dzielnicy Cusio w Piemoncie.
  Obecnie prowadzone przez jego synów, Susanna, Claudio i Gian Paolo, z włączeniem trzeciej generacji, Rubinetteria Gaboli Luigi kontynuuje z pasją produkcję baterii do łazienki i kuchni.

  Wykorzystanie certyfikowanych surowców, kontrola każdej fazy cyklu produkcyjnego oraz szczególna uwaga poświęcona końcowym testom, są podstawą do zapewnienia klientom prawdziwego produktu MADE IN ITALY o doskonałym stosunku jakości do ceny.  Wyniki uzyskane w ostatnich latach pozwoliły uzyskać kilka nowoczesnych i eleganckich linii, gwarantujących wysoką jakość i zaspokajających nie tylko rynek wewnętrzny, ale i międzynarodowy.

 • ITALMIX

  0 produkty/ów

 • La Torre

  DLACZEGO LA TORRE
  √ Niezawodność: od 1960 roku
  √ 100% Made in Italy
  √ Jakość potwierdzona międzynarodowym standardem
  √ Pełny kontrolowany proces produkcji
  √ Włoski kontakt w osobistej relacji
  √ Piękny i możliwy: doskonały stosunek jakości do ceny

 • Silfra

  Pasja i zaangażowanie kierują nami od 1949 roku: od tego czasu wiele się zmieniło, a mała lokalna rzeczywistość stała się uznaną międzynarodową grupą.

  W 2006 roku otwarcie nowego zakładu produkcyjnego o powierzchni ponad 8000 metrów kwadratowych oznacza wzrost firmy; nowoczesny zakład produkcyjny, w którym dział technologiczny zajmujący się formowaniem tworzyw sztucznych.

  W lipcu 2017 r kolejnym plusem marki SILFRA jest wejście do grupy CALEFFI Spa, która nadal wierzy w wartość innowacji, stale inwestując w badania i rozwój technologiczny, a także w ewolucję estetyczną produktu.

 • Solmet

  Od momentu powstania SOLMET specjalizuje się w obróbce metalu w różnych wykończeniach i projektach, produkując meble i wyposażenie domu.

  Więcej… SOLMET przez lata osiągnął szczyt w ekskluzywności i projektowaniu swoich produktów: łóżek, stolików do kawy, akcesoriów łazienkowych i mebli.

  Ten styl wciąż charakteryzuje się produkcją „made in Italy”.

 • Sphera

  Sphera jest dziś wloską rzeczywistością, która może zaoferować pełną gamę akcesoriów do baterii.
  Filozofia firmy, charakteryzująca się codziennym zaangażowaniem w pracę, stałym zaangażowaniem i dynamizmem, pozwoliła nam osiągnąć ważne cele.
  W krótkim czasie staliśmy się punktem odniesienia w naszym sektorze, dzięki możliwości globalnego reagowania na potrzeby małych i dużych firm zarówno we Włoszech, jak i za granicą.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów