Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz?  Współpracuj z MADIXem!

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Współpracuj z MADIXem!

2020-08-27
Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Szukasz dla swoich klientów trwałej, bezawaryjnej armatury i dodatków łazienkowych, pod warunkiem, żeby produkty z Twojej wizji mogły zostać wrzucone do projektu? Nie ma problemu, takie rozwiązania znajdziesz u Nas!
Wybór baterii- czasem warto się zastanowić

Wybór baterii- czasem warto się zastanowić

2020-07-17
Wybór baterii do łazienki, bardzo często ogranicza się do jej wizualnej strony- ma być po prostu ładna, i pasować do naszej łazienki. Jednak przy zakupie nowej armatury do łazienki, warto czasami chwilę się zastanowić. Dlaczego? Ten tekst z pewnością pomoże Ci rozwiać wątpliwości.
Trendy 2020 w łazienkach

Trendy 2020 w łazienkach

2020-06-16
Trendy wnętrzarskie zmieniają się co roku. Dotyczy to nie tylko stylu aranżacji jako takiego, ale również kolorów, wzorów, faktur, dodatków... Co w tym roku króluje w łazienkowych trendach i jak urządzić łazienkę, aby była nie tylko ładna, ale, przede wszystkim, komfortowa i funkcjonalna?
 Nowoczesność i ekologia

Nowoczesność i ekologia

2020-06-16
Kiedy myślimy o nowoczesnej łazience, naszym oczom ukazują się proste, kwadratowe lub prostokątne bryły i duża przestrzeń. Łazienki tego typu najczęściej urządzane są w duchu minimalizmu. Warto jednak przyjrzeć się nie tylko nowoczesnej formie, ale również innowacyjnym rozwiązaniom.
Pokój kąpielowy w stylu retro

Pokój kąpielowy w stylu retro

2020-06-16
Pokój kąpielowy w odróżnieniu od zwykłej łazienki cechuje się przede wszystkim tym, że jest nie tylko miejscem kąpieli, ale także relaksu. Z definicji takie pomieszczenie powinno bardziej przypominać pokój aniżeli łazienkę. Poza klasycznym wyposażeniem jest tu miejsce również na stoliczek kawowy, wygodny szezlong, dywanik czy donice z roślinami. Styl retro jest najchętniej wybieranym stylem aranżacji dla takich pokoi.
Poznaj zalety syfonów oszczędzających miejsce SILFRA SPACELESS.

Poznaj zalety syfonów oszczędzających miejsce SILFRA SPACELESS.

2020-06-08
Szukasz sposobu montażu szafki pod umywalkę, ale blokuje cię syfon? Hydraulik źle wyprowadził wysokość odpływu i standardowy syfon nie pasuje? Najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie syfon oszczędzający miejsce SILFRA SPACELESS.
Wyświetlane 1 do 6 z 98 (Strona nr 1)