Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Współpracuj z MADIXem!

2020-08-27

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Szukasz dla swoich klientów trwałej, bezawaryjnej armatury i dodatków łazienkowych, pod warunkiem, żeby produkty z Twojej wizji mogły zostać wrzucone do projektu? Nie ma problemu, takie rozwiązania znajdziesz u Nas!

Firma MADIX- czołowy dystrybutor włoskiej armatury, dodatków i akcesoriów łazienkowych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom architektów i projektantów wnętrz- uruchomiła na swojej stronie internetowej www.madix.com.pl zakładkę: dla architektów.

Można w niej znaleźć 6 flagowych kolekcji baterii łazienkowych marki EURORAMA, oraz 10 serii dodatków łazienkowych włoskiej marki BAGNO & ASSOCIATI. Baza produktów jest oczywiście systematycznie powiększana.

Wszystkie dostępne tam pliki, mogą zostać wykorzystane w projektowaniu łazienek w bardzo prosty sposób- pobierając je na swój dysk, można później wgrać je do programu np. autocad.

Co nas wyróżnia na tle konkurencji:

- 31 lat na rynku

- Jakość oferowanych przez nas produktów i ich bezawaryjność- co doceniają klienci zgłaszający się do nas po przeszło 20 latach w sprawie wymiany głowicy.

- Wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne- wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta, dodatkowo oferujemy serwis pogwarancyjny i dostęp do części zamiennych

- Grono fachowców, którzy na bateriach łazienkowych znają się jak mało kto

Jakie korzyści oferujemy na wstępie przy rozpoczęciu współpracy:

- Umowa prowizyjna

- Udział w organizowanych przez nas szkoleniach i targach

- Pełny dostęp do materiałów (cenniki, katalogi)

- Możliwa instalacja ekspozycji w Państwa salonie

W przypadku chęci nawiązania z nami współpracy, prosimy o kontakt za pośrednictwem zakładki: dla architektów: https://madix.com.pl/content/22-dla-architektow umieszczonej na naszej stronie internetowej, lub też telefonicznie czy mailowo.

Powrót do listy newsów