Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Przelew wannowy z napełnianiem wanny- warto czy nie warto?

2021-02-03

Przelew wannowy z napełnianiem wanny- warto czy nie warto?

Przy wyborze wanny na pewno część sprzedawców zapyta Was, czy montowane będą na niej baterie, czy może klasycznie na ścianie, a może wybraliście napełnianie przez przelew?

No właśnie! Czy zatem warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem?

Napełnianie wanny przez przelew to nic innego, jak napełnianie wodą wanny „spod” pokrętła syfonu otwierającego lub zamykającego w niej korek.

Jest to rozwiązanie dość powszechnie stosowane w tych czasach, i posiada niewątpliwie kilka zalet:

Nie mamy klasycznej baterii czy to na ścianie czy na brzegu wanny, więc nie musimy jej czyścić, wymieniać perlatorów, głowic czy ich odkamieniać

Druga zaleta- gdy mamy w domu małe dzieci, to ryzyko np. uderzenia głową o baterię w trakcie zabawy jest wyeliminowane

Trzecia- estetyczny wygląd

Na rynku spotkamy dziś wiele modeli przelewów wannowych z napełnianiem, my również mamy takie rozwiązania w swojej ofercie (link tutaj), spotkamy też wiele ich wariantów czy to „wyglądowych” jak i kolorystycznych- bo czasy przelewów wykończonych tylko w chromie na szczęście już dawno odeszły w niepamięć, i znajdziemy takie które będą współgrały z kolorami czy to kafelków czy dodatków- przelewy SILFRA które u nas znajdziecie występują w dwóch wariantach kolorystycznych: chrom i czarny matowy.

Powrót do listy newsów