Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Lipcowe super promocje na asortyment SILFRA!

2019-07-08

Za nami prawie połowa wakacji, a my przygotowaliśmy dla naszych klientów, gorącą, lipcową promocję na asortyment SILFRA.

Wśród mocno przecenionych produktów z asortymentu tego producenta, znajdą Państwo m.in.:

Uniwersalne syfony umywalkowe SPACELESS- syfony te pozwalają na zaoszczędzenie miejsca pod planowanym blatem, w szafce lub innej zabudowie. Dzięki temu rozwiązaniu, nie trzeba martwić się, czy nowy syfon będzie pasował w miejsce starego. Syfony te w komplecie zawierają korek click-clack, oraz występują w dwóch średnicach korka:  64mm i 72mm

Drugim z produktów, który pomocnym  w aranżacji nowej łazienki, jest syfon Passepartout. Syfon ten, wykonany jest ze stali nierdzewnej w formie elastycznej sprężyny. Dzięki elastyczności, możemy dowolnie go kształtować, pozwalając np. ominąć newralgiczne miejsca, które przeszkodziły by nam w montażu tradycyjnego, sztywnego syfonu. Tego typu syfony mają swoje zastosowanie nie tylko do podłączania umywalek, ale również bidetów. Passepartout  występuje w dwóch średnicach: fi 32 i 42 oraz w dwóch wariantach długościowych: 500 i 800mm.

Kolejnym, zdecydowanym liderem, są węże drenażowe FOLLOW ME. Są one nowością na polskim rynku, jednak podbijają nasz rynek. Co do głównych właściwości tego typu rozwiązań, jest z całą pewnością możliwość odprowadzania nagromadzonej po prysznicu czy kąpieli wody, przez co wilgoć nie gromadzi się pod wanną. Tego typu rozwiązania sprawdzają się w szczególności przy wannach zabudowanych, gdzie problem z wilgocią i pleśnią bywał dotąd trudny do rozwiązania. Systemy FOLLOW ME montuje się na brzegu wanny, lub na cokole. Zestawy wyposażone są w wąż natryskowy z drenażem, oraz automatyczny zwijacz. Występują również pod postacią całych kompletów np.
z przelewami wannowymi, oraz w trzech wariantach rozet zewnętrznych: płaską, stożkową
i kwadratową.

Promocje dostępne są na stronach: www.madix.com.plwww.silfra.pl

Powrót do listy newsów