Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Syfony oszczędzające miejsce- SPACELESS

Ostatnio przeglądane

SILFRA Spaceless syfon umywalkowy oszczędzający miejsce z korkiem nie zamykalnym, do umywalek bez przelewu, chrom UD 154

  • Podkategorie: Syfony
  • Seria: Syfony

Cena brutto: 299 zł

paczkomat od 16,00 zł

- +

Dostępny w magazynie

  • chrom chrom
Większe zamówienie? Zapytaj o indywidualną wycenę!

Producent

Numer katalogowy

UD154

Pomocne

Gwarancja

5 lat

SILFRA Spaceless syfon umywalkowy oszczędzający miejsce z korkiem nie zamykalnym, do umywalek bez przelewu, chrom UD 154

UWAGA- KOREK DO UMYWALEK BEZ PRZELEWU!

korek nie zamyka się- jest to ważne w przypadku montażu w umywalce bez przelewu, ponieważ chroni przed przelewaniem się wody w momencie przypadkowego zamknięcia standardowego korka click-clack.

Szukasz sposobu montażu szafki pod umywalkę, ale blokuje cię syfon?

Hydraulik źle wyprowadził wysokość odpływu i standardowy syfon nie pasuje?

Najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie syfon oszczędzający miejsce SILFRA SPACELESS.

Podczas montażu, syfon ten można regulować i w poziomie i w pionie, a nadmiar "centymetrów" obcina się zwykłym brzeszczotem.

Możliwa jest regulacja w lewo bądź w prawo, oraz w górę i w dół. Takie rozwiązanie pozwala bez problemu zamontować syfon, a na późniejszym etapie montaż pod umywalką np. szafki czy nogi ceramicznej. Regulacja w górę i w dół pozwala również na zniwelowanie błędów przy montażu odpływu na nie odpowiedniej wysokości od podłogi, czy zamontowania wyższej szafki niż ta poprzednia.

ODPOWIEDNI WYBÓR KORKA DO UMYWALKI:

Korek w syfonie ma średnicę 72mm.

Produkt wykonany jest z tworzywa ABS- niezwykle trwałego i odpornego na żrące środki czyszczące takie jak np. kret do rur.

Czyszczenie syfonu również jest niezwykle proste- wyciągamy zaślepkę umieszczoną na samym dole syfonu.

Jeśli nasuwają Ci się dodatkowe pytania- zachęcamy do kontaktu. Chętnie rozwiążemy wątpliwości i pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania!

 

 


Masz pytania dotyczące produktu? Wypełnij poniższy formularz.Proszę czekać, trwa wysyłanie formularza.

2 innych produków w tej kategorii: