Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Baterie czasowe i elektroniczne

Baterie czasowe i elektroniczne 

Dostępność
Rodzaj
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów

Baterie umywalkowe i prysznicowe czasowe

Oszczędność i higiena - oto główne zalety baterii czasowych w ofercie Madix. Tego rodzaju modele znakomicie sprawdzają się w przestrzeni publicznej, na przykład w łazienkach szpitalnych, na stacjach benzynowych czy w galeriach handlowych, gdzie baterie umywalkowe czasowe od lat są już standardem. Proponujemy zakup zaworów spłukujących nożnych oraz różnego typu baterii: prysznicowych, pisuarowych i umywalkowych. Baterie prysznicowe czasowe oraz inne produkty z tej kategorii wyróżnia niezawodność i duża oszczędność wody. Ich wykorzystanie wiąże się nie tylko z większą higieną, ale także pozwala lepiej przystosować łazienki i toalety do potrzeb osób starszych, niepełnosprawnych oraz dzieci.

Baterie czasowe w miejscach publicznych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo klasyczne baterie natynkowe i podtynkowe, które są coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem. Podtynkowe baterie umywalkowe czasowe są cenione za zajmowanie niewielkiej ilości miejsca oraz łatwe utrzymanie w czystości, co jest ważne w przypadku obiektów publicznych, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością armatury. Podobnymi zaletami odznaczają się baterie prysznicowe czasowe - ich zastosowanie pozwala nie tylko zaoszczędzić wodę, co przekłada się na mniejsze rachunki, ale jest też korzystniejsze dla środowiska.