Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Baterie prysznicowe

Baterie prysznicowe 

Kategorie
Dostępność
Producent
Dostępne kolory
Rodzaj
Styl
Regulacja
Seria
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 485 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 485 elementów

Bateria natryskowa retro

Oferujemy baterie natryskowe w wersji natynkowej i podtynkowej, pochodzące od renomowanych włoskich producentów, opatrzone atestem PZH. Styl retro, nowoczesny czy glamour? Dbamy o szeroki wybór produktów dla najbardziej wymagających Klientów, którzy w kwestii jakości nie uznają kompromisów. Każda bateria natryskowa retro i nowoczesna z naszej oferty to produkt niezwodny i elegancki, w którym funkcjonalność idzie w parze z modnym designem. Proponowane baterie pasują doskonale zarówno do dużych łazienek, jak i do mniejszych pomieszczeń, każdemu nadając klasy.

Czym różnią się baterie natryskowe?

Wśród naszej oferty wyróżnić można modele baterii natryskowych, w których przepływ wody reguluje się poprzez dwa niezależne kurki lub jeden joystick. Dzięki temu możliwe jest indywidualne dobranie rozwiązania do każdego pomieszczenia. W małych łazienkach wspaniale sprawdzi się bateria natryskowa retro z ozdobnymi rączkami pokrytymi białą ceramiką. Oprócz wymiaru praktycznego, rozwiązanie to ma także walory estetyczne i doskonale wpisuje się w stylistykę vintage.