Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

SPACELESS- SYFONY OSZCZĘDZAJĄCE MIEJSCE- NOWOŚĆ!

SPACELESS- SYFONY OSZCZĘDZAJĄCE MIEJSCE- NOWOŚĆ! 

Dostępność
Producent
Korek w komplecie
Seria
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Syfon oszczędzający miejsce

Syfon pod umywalką zabiera cenne miejsce, które można przeznaczyć na szufladę... A przynajmniej zabierał, dopóki na rynku nie pojawiły się innowacyjne modele, które pozwalają optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Syfon oszczędzający miejsce, nazywany także płaskim, to konstrukcja, w której rura od razu biegnie poziomo i załamuje się dopiero pod ścianą. Takie rozwiązanie pozwala na zamontowanie szafki pod umywalką bez straty miejsca w szufladzie.

Uniwersalny płaski syfon

Syfony dostępne w tej kategorii są wykonane z tworzywa ABS, które jest bardzo wytrzymałe i odporne na działanie zmiennych temperatur, co przekłada się na długą i bezawaryjną eksploatację. Dzięki dwóm średnicom odpływu, syfon można dopasować do posiadanego modelu umywalki, a możliwość regulacji na boki oraz góra-dół czyni go uniwersalnym rozwiązaniem przy trudniejszych konstrukcjach. Syfon oszczędzający miejsce niweluje problem trudnego dostępu do przedmiotów umieszczonych w szafce pod umywalką, a przede wszystkim nie zabiera cennego miejsca w tak małym pomieszczeniu, jakim jest łazienka.

W ofercie dostępne są modele syfonów o różnej średnicy, wyposażone w korek click-clack oraz w wersji do umywalek bez przelewu.