Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Zestawy Bidetta 

Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • 418,00 zł

    Fiore zestaw bidetta, ścienny, wąż 120cm, chrom lub czarny Dostępna w dwóch wariantach oraz w dwóch kolorach ( chrom, czarny) Bidetowa bateria podtynkowa.Zestaw może być zainstalowany nad toaletą lub bidetem, przy wannach i w kabinach natryskowych.Dostępny w dwóch wariantach, oraz w dwóch wersjach kolorystycznych- vhrom oraz czarny. Wskazówki dotyczące...

    418,00 zł
  • 480,00 zł

    Fiore zestaw bidetta, ścienny, wąż 120cm, chrom lub czarny Dostępna w dwóch wariantach oraz w dwóch kolorach ( chrom, czarny) Bidetowa bateria podtynkowa.Zestaw może być zainstalowany nad toaletą lub bidetem, przy wannach i w kabinach natryskowych.Dostępny w dwóch wariantach, oraz w dwóch wersjach kolorystycznych- vhrom oraz czarny. Wskazówki dotyczące...

    480,00 zł
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

W 100% włoskie baterie zestawy do bidetów, zwane również bidetta.

Mają zastosowanie, gdy nie mamy w łazience miejsca na bidet- wówczas zamontowanie takiej baterii nad miską WC daje nam możliwość korzystania z niej jak z bidetu.

Baterie FIORE są produktami pewnymi jakościowo- zastosowanie ceramicznych głowic pozwala na mniejszą awaryjność baterii oraz oszczędza czas i pieniądze na wymianę uszkodzonej głowicy.