Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Poznaj zalety syfonów oszczędzających miejsce SILFRA SPACELESS.

2020-06-08

Szukasz sposobu montażu szafki pod umywalkę, ale blokuje cię syfon?

Hydraulik źle wyprowadził wysokość odpływu i standardowy syfon nie pasuje?

Najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie syfon oszczędzający miejsce SILFRA SPACELESS.

Podczas montażu, syfon ten można regulować i w poziomie i w pionie, a nadmiar "centymetrów" obcina się zwykłym brzeszczotem.

Możliwa jest regulacja w lewo bądź w prawo, oraz w górę i w dół. Takie rozwiązanie pozwala bez problemu zamontować syfon, a na późniejszym etapie montaż pod umywalką np. szafki czy nogi ceramicznej. Regulacja w górę i w dół pozwala również na zniwelowanie błędów przy montażu odpływu na nie odpowiedniej wysokości od podłogi, czy zamontowania wyższej szafki niż ta poprzednia.

Korki click-clack w syfonie, posiadają dwa rodzaje średnic: 64mm do mniejszych i 72mm do większych umywalek, oraz dostępne są w wersjach dla umywalek z przelewem i bez przelewu. Rozpoznanie czy umywalka jest w jednej czy w drugiej wersji jest bardzo proste: jeśli posiada dodatkowy otwór na pionowej, czołowej ściance- jest to umywalka z przelewem, jeżeli nie posiada- bez przelewu.

Produkt wykonany jest z tworzywa ABS- niezwykle trwałego i odpornego na żrące środki czyszczące takie jak np. kret do rur.

Czyszczenie syfonu również jest niezwykle proste- wyciągamy zaślepkę umieszczoną na samym dole syfonu.

Jeśli nasuwają Ci się dodatkowe pytania- zachęcamy do kontaktu. Chętnie rozwiążemy wątpliwości i pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania!

Powrót do listy newsów