Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Koniec z wilgocią pod wanną!

2020-10-15

Gotowy system odprowadzania nadmiaru wody z węża prysznicowego i słuchawki prosto do syfonu wannowego.

Przy całkowicie zabudowanych wannach (np. płytkami), ogranicza tworzenie się pod wanną wilgoci, a w konsekwencji uniemożliwia tworzenie się pleśni.

Opis działania systemu:

Woda, która zostaje po np. prysznicu w wężu prysznicowym i słuchawce (woda zostaje w wężu zawsze), zostaje odprowadzona rurką bezpośrednio do syfonu, a stamtąd do kanalizacji. Pełny wąż z wodą zaczyna się „rosić”, a pozostała na wannie i wężu woda, swobodnie spływa pod wannę. System Follow Me chroni przed tworzeniem się pleśni pod zabudowaną wanną, i   zapobiega również szkodom w przypadku np. pęknięcia węża pod wanną i zalaniu mieszkania i sąsiadów. Zastosowana w wężu sprężyna ze stali nierdzewnej, ułatwia automatyczny powrót węża do gniazda słuchawki (otworu).

System FOLLOW ME dostępny jest w trzech modelach (wykończone rozetą w kształcie stożka, płaską lub kwadratową), oraz w trzech wersjach kolorystycznych bez względu na wybrany kształt rozety (chrom błyszczący, czarny matowy i biały matowy).

System nie wymaga zamontowania baterii wannowej- napełnianie odbywa się wówczas przez słuchawkę lub przez przelew wannowy.

Kompletny zestaw FOLLOW ME składa się z:

  • wąż drenażowy Follow me (PD 466, PD 467, PD 468)
  • przelew wannowy (kod D6)- do dokupienia oddzielnie
  • słuchawka natryskowa- do dokupienia oddzielnie

Powrót do listy newsów