Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Jakie akcesoria łazienkowe i dodatki warto zakupić?

2020-10-26

Projektując łazienkę, warto uwzględnić kilka istotnych spraw. Większość osób przeprowadzających remont łazienki skupia się przede wszystkim na tym, by była ona ładna. Jest to bardzo ważne, jednakże nie można zapominać o funkcjonalności pomieszczenia oraz o kosztach, jakie ono generuje. Produkty najlepiej jest dobierać w zależności od tego, czy pomieszczenie znajduje się w domu, lokalu czy budynku użyteczności publicznej. Co warto mieć na uwadze, projektując łazienkę?

bateria podtynkowa

Wygląd i funkcjonalność wnętrza

Aby łazienka stała się wygodniejsza w użytkowaniu, powinna zapewniać swobodny dostęp do całej armatury. Sposobem na to są chociażby zestawy natryskowe podtynkowe. Są to produkty, których wszelkie podłączenia i elementy instalacyjne zostają ukryte pod tynkiem. Zalet montażu takich urządzeń jest sporo, w tym między innymi ułatwione sprzątanie, większa przestrzeń w łazience czy mniejsze ryzyko uszkodzenia armatury. Zainstalowanie baterii podtynkowych pozytywnie wpływa również na sam wygląd i charakter wnętrza łazienki. Produkty tego typu można znaleźć w naszym sklepie. W ofercie umieściliśmy także różnego rodzaju wieszaki łazienkowe. Sklep jest miejscem dla osób, które chcą zakupić urządzenia zachowane w różnych stylach. Umożliwiamy bezproblemowe dopasowanie produktów do wnętrza swojej łazienki. Jednym z proponowanych elementów armatury łazienkowej jest bateria natryskowa retro, która idealnie wpasuje się do pomieszczeń z lat 50. 60. lub 70. Dostępne są również najróżniejsze kolory akcesoriów, w tym złote lub srebrne. Można też zakupić zestaw prysznicowy czarny, będący świetnym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz.

Oszczędność pieniędzy

Dobierając meble, urządzenia i akcesoria do łazienki, przydatne może być wzięcie pod uwagę kosztów, jakie one generują. Szczególnie zauważane w ośrodkach wypoczynkowych i miejscach publicznych może być nieoszczędne korzystanie z toalety przez gości. Często zdarza się, że ci zapominają zakręcić wody lub wyłączyć prysznica. Powoduje to zwiększenie rachunków dla właściciela i staje się niezwykle problematyczne. Rozwiązaniem może być wykorzystanie specjalnych, nowoczesnych baterii łazienkowych. Są to produkty czasowe, które mogą uruchamiać się na dotyk lub zbliżenie. Po pewnym czasie automatycznie się wyłączają i konieczne jest ponowne naciśnięcie przycisku. W ten sposób można uchronić pomieszczenie przed zalaniem i zmniejszyć rachunki za wodę. To nie tylko wybór dla właścicieli hoteli i ośrodków wypoczynkowych, ale też dla domowników. Wiele osób, szczególnie dzieci nie kontroluje zużycia wody, dlatego tego typu baterie będą świetnym rozwiązaniem.

wieszak łazienkowy

Najlepsze akcesoria i dodatki łazienkowe powinny łączyć w sobie elegancki wygląd, ergonomiczne zastosowanie i najwyższą oszczędność pieniędzy. Tego typu produkty można bezproblemowo zakupić w zestawach. Znacznie ułatwia to zagospodarowanie wnętrza. Szeroki wybór akcesoriów pozwala dopasować kolorystykę, kształt, rozmiar i sposób działania do każdej łazienki. Przy wyborze zawsze można liczyć na profesjonalne doradztwo dystrybutora.

Powrót do listy newsów