Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Eurorama REBEL- lekkość i nowoczesność.

2022-06-29

Włochy kojarzą się dziś głównie z wakacjami, pysznym jedzeniem, niezapomnianym klimatem i pięknymi widokami. Ale i też z włoskimi markami odzieżowymi takimi jak Benetton, Dolce & Gabbana, Armani, czy samochodowymi Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Lancia, Maserati oraz Lamborghini. Dla wielu z nas są one synonimem jakości i luksusu. Zepchnięte na dalszy plan zostały m.in. produkowane we Włoszech armatury i dodatki łazienkowe. Dlaczego? Czy one nie są zaliczane do włoskich towarów najwyższej jakości? Nie odbiegają one w żadnym stopniu jakościowo od tych produkowanych np. w Niemczech.

Ten artykuł powinien otworzyć oczy niedowiarkom, i być może zmienić nastawienie tych, dla których włoskie armatury są albo wielką niewiadomą, albo są przez nich uznawane za „gorsze”.

Włoskie fabryki z jakimi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od ponad 30lat, istnieją na rynku do dziś, mimo że czasy, i światowe kryzysy gospodarcze przewijały się przez lata. Fabryki te, są importerami do wielu krajów na świecie, posiadają kilka fabryk produkcyjnych- m.in. Carlo Frattini, czy Eurorama. To właśnie ta ostatnia fabryka warta jest uwagi- w swojej ofercie ma 25 serii baterii do łazienki, 17 do kuchni i 15 grup produktów pod nazwą Welness. Nasza firma oczywiście posiada w swojej ofercie wszystkie ich produkty, i mimo że czegoś możecie nie znaleźć na naszej stronie, nie oznacza to że nie możemy tego dla Ciebie zamówić! Link do strony producenta: LINK

Wartą uwagi serią armatury do łazienki, jest seria REBEL.

Seria ta zachwyci swymi miękkimi, delikatnymi kształtami- połączenie walcowatych i lekko zaokrąglonych, prostokątnych kształtów, które nada lekkości i nowoczesności każdej łazience i pokojowi kąpielowemu.

Baterie z serii REBEL, idealnie pasują do mniejszych i większych pomieszczeń. W ofercie tej serii znajdziemy armaturę umywalkową- w wersji wysokiej i niskiej. Wysokie baterie zwykle używane są przy montażu stojącej na blacie umywalki, niskie raczej do tych standardowych wymiarów. Producent nie zapomniał także o bateriach bidetowych- coraz rzadziej stosowanych, ale nie wychodzących z mody.

Jeśli zaś planujemy montaż prysznica- znajdziemy armaturę prysznicową ścienną oraz podtynkową, a także baterie wannowe.

Przy kompletowaniu prysznica podtynkowego, warto wybrać gotowy zestaw natryskowy z regulowanym drążkiem, deszczownicą i baterią podtynkową.

Wśród baterii prysznicowych podtynkowych, seria REBEL oferuje te montowane na pojedynczej lub podwójnej rozecie.

Sama seria REBEL ma jeszcze jedną, niewątpliwą zaletę- komponenty używane do jej produkcji, to dzieło tylko i wyłącznie fabryki EURORAMA- począwszy od ekologicznych perlatorów, odlewie baterii, skończywszy na ceramicznych głowicach- więc mamy pewność jakości i pochodzenia całej baterii- made by Italy!

Powrót do listy newsów