Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Kategorie

Nowe produkty

Remontujesz łazienkę? Outlet z armaturą od MADIX-u w Wadowicach zaprasza

2018-11-16

Już od początku LISTOPADA zapraszamy Państwa do naszego outletu. Stworzyliśmy go szczególnie dla wadowiczan, ale także dla wszystkich, którzy są właśnie na zmianie łazienki. Klienci mogą zakupić towar po bardzo korzystnych cenach, często z rabatem do 70%.

Na rynku polskim firma Madix jest od 1989 roku i jak dobrze wiadomo jest dystrybutorem kilku znanych włoskich marek baterii i dodatków łazienkowych. Nadal rozwija swoją działalność po całej Polsce jednak postanowiła stworzyć MADIX OUTLET aby klient detaliczny też mógł zakupić baterie oraz dodatki łazienkowe po promocyjnych cenach.

Skąd taka promocja?

Każda z fabryk ma swój cykl produkcji , jedne serie baterii łazienkowych są bardziej lubiane, co za tym idzie lepiej sprzedawane często nawet dłużej, inne mniej. Przez te lata kilkanaście serii baterii oraz dodatków łazienkowych zostało już wycofanych z produkcji a czasem nadal są, ale nie w kolorach jakie nam jeszcze na stanach pozostawały. Często są to baterie białe, czarne, granatowe, czerwone, grafitowe a nawet złote lub połączenie kolorów chrom/złoto, biały/chrom, biały/złoto i wiele innych ale również klasyczny kolor chrom, również. W outlecie znajdzie Państwo również baterie, które były produkowane tylko dla firmy Madix na rynek Polski. Wreszcie ostatnia ważna sprawa dlaczego został otwarty outlet? Bardzo dużo klientów wraca do nas po latach i pyta o baterie, które dawno temu kupili i teraz chcą wymienić głowicę,albo kupić "najlepiej takie same baterie".

Produkty są wystawione na ekspozytorach ,aby każdy mógł swobodnie zobaczyć co pozostało z danych serii,albo czy rzeczywiście pasują do Państwa wnętrza. Ekspozycja jest nieduża, ale wystawione zostały te modele, które są najbardziej popularne i lubiane.

Pokazane mamy baterie łazienkowe od włoskiego producenta FRISONE Carlo Frattini , Cristina Rubinetterie oraz EURORAMA w kilku kolorach, baterie KUCHENNE Frisone- które cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na cenę ( od 129.00) oraz zestawy prysznicowe Slalom ( od 65.00 PLN) lub GOLD od 125.00 PLN oraz już kompletne z baterią Frisone oraz zestawem natryskowym od 179.00 PLN i wannowe oraz dodatki łazienkowe. Poza tym wiele baterii wannowych oraz prysznicowych od Frisone oraz Eurorama. Wyprzedażowa oferta jest skierowana także do firm , które to remontują właśnie firmowe toalety, łaźnie, pomieszczenia gospodarcze.

Dla klientów, którzy nie mają jak dojechać otworzyliśmy outlet na naszej stronie madix.com.pl. Jest tam większość towaru, który mamy do wyprzedaży. Wtedy zapraszamy na: www.madix.com.pl/123-outletZamówienia wtedy składają Państwo na stronie outlet, towar jest wysyłany kurierem Dhl lub odbiór własny.

Wadowice, MADIX magazyny, ul Dr Putka 9,

tel : 608 630 006 lub mailem na madix@madix.com.pl

Zapraszamy!!!

Powrót do listy newsów